Kde nakoupit Indické koření a potraviny v Praze?

 

Kde nakoupit Indické koření a potraviny v Praze?

Vítáme vás v největším E-Shopu s Indickým kořením a potravinami v ČR.

Hledáte kvalitní a cenově dostupné Indické potraviny v Praze? Jste na správném místě, jsme největší Český prodejce na našem trhu. Nabízíme několik druhů basmati rýže, rýže jasmínové, Indického koření, směsi koření s recepty z Pákistánu, tradičních sladkostí z Indie a mnoho dalších.

Seznamte se s Orient-Food

Nápad na založení E-Shopu přišel v roce 2017 z prostého důvodu, mála dostupnost orientálních produktů s nízkou kvalitou za přehnaně vysoké ceny.  V naší nabídce najdete více než 1400 produktů skladem s doručením do 24 hodin.

Největší nabídka ve střední Evropě

Ať už hledáte Tradiční koření, Basmati rýži, Jasmínovou rýži, Máslo Ghí, Nálevy nebo Cizrnu, každý si u nás najde to své. Dovážíme pouze kvalitní výrobky od předních světových výrobců. Z nabídky doporučujeme Ashoka, Dabur, East End, Gits, Pataks, Tilda, Rajah

 

 

Prémiové koření 

Náš výběr koření vás jednoduše nemůže zklamat. Z naší nabídky doporučujeme vyzkoušet Garam Masala, Tandoori Masala, kuřecí Tikka, Madras Curry, Karibské kari, drcené chilli, kurkuma, Zaatar. V nabídce máme více než 300 koření připravených k doručení do 24hod. 


Omáčky & Chutney 

Co takhle vyzkoušet jednu z našich Indických omáček na vaření se kterou si připravíte tradiční Indické jídlo raz dva. Máte rádi pálivé? I pro vás máme něco speciálního, vybírejte z nejpálivějších omáček na světě.

 


Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na tel. 608 664 402, nebo e-mailem info@orient-food.cz Rádi vámpomůžeme s jakýmkoli dotazem. 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz