Orientální Potraviny│OrientFood

Objevte blahodárné účinky kurkumy

Orientální Potraviny

 

Seznamte se

Orient-Food.cz - Jsme český prodejce orientálních potravin. Od roku 2016 jsme Online jedničkou na trhu, nabízíme přes 1400 produktů skladem s doručením do 24 hodin. 

Orientální potraviny - co nabízíme?

  • Rýži a to hned několik druhů -  Jasmínová, basmati, dlouhozrnná, kulatozrnná, lámaná a k tomu všemu ještě speciální rýže na sushi. Člověku by z takového výběru mohla jít až hlava kolem. A navíc ta zrníčka se zdají být tak stejná! Má cenu se vůbec výběrem rýže zabývat? Jednoznačně! Na našem e-shopu máme velký výběr z mnoha druhů rýže, a právě proto, že na druhu rýže skutečně záleží.
Basmati Rýže

Orientální koření 

Milovnicí koření - u nás si vybere každý. Přes více než 350 druhů, vyzkoušejte tradiční orientální recepty, mleté koření nejvyšší kvality, oblíbené směsi,nebo léčivé bylinky. Ochutnejte prémiovou kvalitu Anglického výrobce Rajah, East End, nebo Greenfields.

Orientální Koření

Omáčky, Pasty, Chutney  

Vindaloo, Korma, Tikka Masala, Biryani Pálivá Pasta, Ghí, Sezamová Pasta, Zázvorová Pasta, Česneková Pasta, Kokosové Mléko, Mango Chutney a mnoho dalšího. Příprava tradičních orientálních pochoutek bude hračka. ZOBRAZIT NABÍDKU 

 

 

Příprava kari
Spokojení zákazníci

Našim zákazníkům jsme doručili přes 130 tisíc produktů. 90% stávajících zákazníků u nás nakoupí alespoň 3x za rok. 

Doručení OrientFood

Nákup na orient-food.cz se vyplatí, tisíce výdejních míst, doručení na adresu do 24 hodin a průměrná úsporu 25% oproti standardním cenám na prodejnách.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz