Vážení zákaznicí, s ohledem na nařízení vlády České republiky z 15.3.2020 uplatňujeme řadu opatření. Objednávky v současné době odesíláme do 3 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

O nás

orient-food
 

Seznamte se s Orient-Food.cz

Náš příběh

 se začíná psát v roce 2014 kdy jsme se po dlouhých cestách napříč Asií rozhodli vrátit zpět domů. Společně s partnerskou společtností ve Velké Británii jsme se rozhodli založit e-Shop Orient-Food.cz, kde jsme si dali jasný cíl “přinést na náš trh kvalitní a ojedinělé produkty, které pochází z různých koutů světa. Chceme se stát vašim rádcem a pomocníkem při vašich kulinářských toulkách a spolehlivým partnerem při nákupu orientálních potravin.

Proč nakupovat u nás

Od založení začátku roku 2017 jsme se posunuli k více než 1100 produktů skladem. Za rok a půl se nám podařilo doručit přes 18 000 produktů do vašich domácností. Pravidelně pro vás připravujeme užitečné články a recepty z asíjské kuchyně.


Naši dodavatelé

Díky naši partnerské společnosti se můžete spolehnout, že všechny produkty které nabízíme podlehají nejpřísnější kontrole kvality a splňují veškteré podmínky pro prodej v EU. Jsme vybíravý " pro vás" Pokud jste se podívali na naši nabídku, tak jste již zjistili, že 70% z nabízených produktů najdete pouze na našem E-Shopu za bezkonkurenční ceny. 


Naše vize

Rozšiřujeme stále naši nabídku produktů, stáváme se výhradním dodavatelem pro některé výrobce z Indie, což nám umožňuje vám nabízet ty nejlepší ceny. Především plánujeme otevřít naši kamennou produjnu a to v první polovině roku 2019 a již teď můžeme říct, že vás všechny tento autentický koncept velmi překvapí. 


Spolupráce - Velkoobchod

Máte  kamenou prodejnu a chtěli byste svým zákazníkům nabídnout některé z našich produktů? Jo to jedoduché - stačí se registrovat jako velkoobchodní odběratel a vyplnit pár údajů. Podmínky velkoobchodní spolupráce naleznete - Velkoobchodní podmínky Orient-Food

 


Nenašli jste co jste hledali?

Máte dotaz ohledně objedávky?  Podívejte na stránku "Vše o nákupu" nebo nás kontaktujte ZDE

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.