O nás

orient-food
 

Seznamte se s Orient-Food.cz

Náš příběh

Náš příběh se začíná psát v roce 2014, kdy jsme začali objevovat krásy, kulturu a především lahodné chutě orientu.
Po dlouhých cestách napříč Ásii, životu ve Velké Británii a také spolupráci s naší partnerskou firmou Onlinemeatshop LTD.
jsme si dali za cíl přinést na náš trh kvatlitní a ojedinělé produkty a stát se vašim pomocníkem v orientální kuchyni.

Proč nakupovat u nás

Naše působení na online trhu začalo v březnu 2017, kdy jsme se od prvních 50 produktů posunuli na více než 1100 a to v únoru 2018. Za necelý rok se nám povedlo doručit přes 8300 lahůdek z Asie do vašich domácnosti. Pravidelně pro vás připravujeme recepty a články o orientální kuchyni, které vám usnadní výběr surovin. 


Naši dodavatelé

Díky naši partnerské společnosti se můžete spolehnout, že všechny produkty které nabízíme podlehají nejpřísnější kontrole kvality a splňují veškteré podmínky pro prodej v EU. Oproti ostatním prodejcům v ČR naopak nenabízíme produkty od výrobců, kde nemáme dobrou, vlastní zkušenost, nebo nesplňují požadovanou kavlitu, kterou nabízíme. 


Naše vize

V roce 2018 se chceme stát jedničnou na našem trhu a to nejen v počtu nabízených produktů, ale také v obecné informovanosti o produktech a Asíjské kultuře. Jdeme vám naproti - brzy přidáme další možnosti dopravy, osobní vyzvednutí a také program věrných zákazníku, který přinese řadu výhod. Začínáme také hledat místo pro naši prodejnu. 


Spolupráce

Máte E-Shop nebo kamennou prodejnu a rádi byste nabízeli naše produkty? Vzhledem k  mezinárodní spolupráci a velkým skladovým zásobám jsme schopni rychle reagovat na vaši poptávku a dodání zboží. Velkoobchodní ceny jsou dostupné partnerům s minimální objednávkou 5000Kč měsíčně. Pro více informací nás kontaktujte na emailu, nebo telefonicky. 


Nenašli jste co jste hledali?

Máte další dotazy? Podívejte na stránku "Vše o nákupu" nebo nás kontaktujte dle vaši preference ZDE