Indické potraviny Brno


 

Indické koření a potraviny Brno

Vítejte v najvetším E-Shopu s indickým kořením a potravinami v okolí Brna

Hledáte kvalitní koření a potraviny z Indie, Pakistánu nebo dalších koutů Asie? Jste na spravném místě. Jsme největším E-Shopem v ČR, který nabízí indické koření a potraviny za bezkonkureční ceny " Přesvědčte se sami "

JÍT NAKUPOVAT

Proč nakupovat u nás? 

Vyberte si z pohodlí domova - jednoduše, přehledně a rychle na našem E-Shopu. V našem sortimentu naleznete více něž 1200 produktů jedinečných produktů, přičem 60% z nich nabízíme jako jediní na trhu. Vaše zboží si bezplatně můžete vyzvednout na naší adrese Písečná 8, Brno-Tuřany.


Naši dodavatelé

Díky naši partnerské společnosti se můžete spolehnout, že všechny produkty které nabízíme podlehají nejpřísnější kontrole kvality a splňují veškteré podmínky pro prodej v EU. Najdete u nás produkty od výrobců jako je AshokaBadshahEast EndHaldiramsKohinoor, Rajah, ShanTildaToobaTRS a mnoho dalších..


Objevujte

Na našem Orient-Food blogu naleznete ty nejlepší recepty z Indie a Pakistánu. Dozvíte se jak si připravit domácí kari, nebo že směs kari pochází z Británie, ale ne z Indie. Zkrátka všechny užitečné informace pro přípravu a použití ingrediencí a potravin z Asie.

  

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.